Škola smyku jako dárek | Vánoce

Škola smyku jako dárek nejen na Vánoce je dárkem, který bude obdarovanému sloužit po absolvování kurzu po celý zbytek jeho života. Připraví ho totiž na celou řadu kritických situací a naučí ho jak na ně správně reagovat. Teoretické poznatky z první části kurzu si s vlastním vozem vyzkouší na polygonu a jeho speciálních kluzných plochách. Po celou dobu této praktické jízdy se mu individuálně prostřednictvím vysílačky bude věnovat instruktor. Upozorní na chyby, poskytne rady a možná i řidiče za správný průjezd na kluzné ploše pochválí. Třešničkou celého kurzu školy smyku (správně kurzu bezpečné jízdy) je průjezd aquaplanningovou dráhou simulující tzv. vyjeté koleje a úhybná deska vyvolávající neočekávaný smyk. Jedinou podmínkou pro absolvování je mít řidičské oprávnění sk. B a vlastní vůz (bohužel nelze nějaký vůz v rámci kurzu zapůjčit).

Kluzná plocha s vozem škoda a vodní clonou - škola smyku jako dárek
Foto ze školy smyku Most – škola smyku jako dárek

 

V současnosti zprostředkováváme školu smyku skrze své zážitkové partnery na těchto místech:

ŠKOLA SMYKU MOST

ŠKOLA SMYKU VYSOKÉ MÝTO

ŠKOLA SMYKU PRAHA

ŠKOLA SMYKU HRADEC KRÁLOVÉ

ŠKOLA SMYKU OSTRAVA

ŠKOLA SMYKU TŘINEC

ŠKOLA SMYKU JIHLAVA

ŠKOLA SMYKU DLOUHÁ LHOTA

ŠKOLA SMYKU BĚLÁ POD BEZDĚZEM

 


Jak tedy můžu školu smyku darovat?

Školu smyku jako dárek můžete darovat prostřednictvím dárkového poukazu (voucheru), který přijde po zaplacení na Váš email. Zvolit také můžete papírovou podobu, která Vám přijde poštou. Platnost poukazu na kurz bezpečné jízdy je 12 měsíců od zakoupení.

Pokud tedy dárkový poukaz zakoupíte například k Vánocům již v listopadu 2018, platnost takového poukazu bude až do listopadu 2019.

Obdarovaný si pak může zvolit vhodný termín konání kurzu bezpečné jízdy zcela sám.

DAROVAT ŠKOLU SMYKU


Nevíte jestli je škola smyku tím správným dárkem?

V tomto případě můžete zakoupit univerzální poukaz, který lze využít i na jiné zážitky taktéž s platností 12 měsíců. Jeho hodnota je zcela na Vás. Obdarovaný si může kromě školy smyku vybrat jízdu v nějakém supersportu, adrenalinový zážitek nebo něco zcela jiného.

Jsme přesvědčeni, že u našich partnerů si vybere ten pravý zážitek každý! 🙂

DAROVAT UNIVERZÁLNÍ POUKAZ