ŠKOLA SMYKU PARDUBICE

 

Školu smyku Pardubice bohužel nemáme v současnosti v nabídce. Omlouváme se.

Podívejte prosím níže na nejbližší místa od Pardubic, kde škola smyku probíhá.


KDE NEJBLÍŽE OD MĚSTA PARDUBICE ŠKOLA SMYKU PROBÍHÁ?

 

Nejbližší školou smyku od Pardubic je škola smyku v Hradci Králové, která probíhá na moderním polygonu. K dispozici je hned několik variant a to včetně kurzu školy smyku s odpočtem bodů. Na polygon v HK se dostanete ulicí Jana Černého, která vede od Šimkových sadů směrem na letiště. Více o škole v Hradci Králové.

Další alternativou v Pardubickém kraji je velice oblíbená škola smyku ve Vysokém Mýtě, které se nachází zhruba 40 minut od Pardubic. Škola smyku zde probíhá na autodromu, který je druhým největším v ČR. Autodrom ve Vysokém Mýtě naleznete velice snadno. Je umístěn hned vedle silnice I/35 za čerpací stanicí Shell. Více o škole smyku ve Vysokém Mýtě.


JAK VYPADÁ ROZVRH ŠKOLY SMYKU?

 

Škola smyku teoretická příprava
1. Teoretická příprava
Škola smyku praktická příprava, Pardubice
2. Praktická příprava
Škola smyku a závěrečné potvrzení
3. Závěrečné osvědčení

 

Škola smyku probíhá běžně ve dvou fázích. Po příjezdu všech účastníků probíhá první fáze, která je teoretická. Po ní následuje o mnoho zábavnější, praktická. Právě při praktické části si získané informace ověříte v reálu na speciálních kluzných površích. Po celou dobu s Vámi je na vysílačce instruktor, který Vám dává rady a doporučení. Po absolvování už následuje jen pomyslná třešnička na dortu, kterým je účastnický list.


KDE SE V PARDUBICÍCH ZASTAVIT NA OBĚD?

 

Kavárna Evropa – je velice pěkná restaurace s bohatou historií na Perštýnském náměstí. Vaří zde především českou kuchyni doplněnou o mezinárodní pokrmy. Celá restaurace je po rekonstrukci a je místními velice oblíbená především na obědy a rychlé večeře s dobrým pivem.

La Cabaňa – je oblíbená mexická kuchyně určena pro všechny kteří chtějí ochutnat něco jiného než českou klasiku. V Pardubicích má tato restaurace velice dobré jméno. Alternativou může být indická restaurace Tandoor, která se nachází hned za Perštýnským náměstím.

Potrefená husa Pardubice – je velice známou franšízovou restaurací, která nezklame. Kromě dobrého jídla tu čepují výborné pivo. Tato restaurace je v Pardubicích taktéž velice oblíbená.


CO V PARDUBICÍCH A OKOLÍ STOJÍ ZA NÁVŠTĚVU?

 

Zelená brána – je jedním ze symbolů Pardubic umístěným u Perštýnského náměstí. Pokud budete mít čas a chuť můžete za drobné vstupné vyběhnout až nahoru odkud je výhled na celé Pardubice až k Hradci Králové.

Zámek Pardubice – je renesančním zámkem pánů z Perštejna, který se svou podobou řadí mezi zámky a hrady. Spojen je s Perštýnským náměstím a zámeckým parkem, kde můžete potkat celou řadu pávů. Uvnitř zámku můžete navštívit Východočeské muzeum a galerii.

Park Tyršovy sady – byl vybudován již v roce 1931 pro účel celostátní Výstavy tělovýchovy a sportu. V současnosti je velice pěkně zrekonstruován a udržován. Nazlenete zde dostatek laviček, ale také velice pěknou kavárnu Galerie Café.

 


Jdu do akce! Chci absolvovat školu smyku!

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA | HK

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA | VM