ŠKOLA SMYKU SOSNOVÁ – ČESKÁ LÍPA

 

Školu smyku Sosnová bohužel nemáme v současnosti v nabídce. Omlouváme se.

Podívejte prosím níže na nejbližší místa od Sosnové, kde škola smyku probíhá.


KDE NEJBLÍŽE OD MĚSTA SOSNOVÁ ŠKOLA SMYKU PROBÍHÁ?

 

Nejblíže od Sosnové probíhá škola smyku v Bělé pod Bezdězem, která je výjimečná tím, že používá speciální obruče díky kterým se vůz dostává do smyku. V této škole smyku probíhá výcvik pouze s výukovým vozem. S vlastním vozem to není bohužel možné. Více o škole smyku Bělá pod Bezdězem.

Za zmínku stojí škola smyku v Praze 6, která trvá zhruba 4 hodiny. Jde o jedinou školu smyku na území Prahy. Více o škole smyku Praha 6.

Další škola smyku zhruba do hodiny jízdy od Sosnové je škola smyku Most. Právě zde probíhá celá řada variant školy smyku včetně odpočtu bodů. Popřípadě škola smyku pro rodiny a také kurz sportovní jízdy. Více o škole smyku Most.


JAK STANDARDNĚ PROBÍHÁ ŠKOLA SMYKU?

 

Škola smyku teoretická příprava
1. Teoretická příprava
Škola smyku praktická příprava, Pardubice, Brno
2. Praktická příprava
Škola smyku a závěrečné potvrzení,Sosnová
3. Závěrečné osvědčení

Škola smyku Sosnová bohužel již není v nabídce, ale standardně škola smyku pobíhá ve dvou etapách. Teoretické a praktické. Pochopitelně mnohem zábavnější a zajímavější je právě praktická. V ní si získané informace a zkušenosti z první etapy vyzkoušíte na kluzných plochách. Na rovině, zatáčce, či kopci. Projedete aquaplanningovou dráhou a vyzkoušíte si ostré brzdění.


CO V SOSNOVÉ A OKOLÍ STOJÍ ZA NÁVŠTĚVU?

 

Peklo – je národní přírodní rezervace, kterou vede krásná naučná stezka a zejména na jaře je často navštěvována kvůli mnoha kvetoucím bledulím. Celá stezka má 4 km a je vhodná pro pěknou rodinou procházku.

Novozámecký rybník – je národní přírodní rezervace, která je jako stvořená pro krásnou procházku v přírodě. Pozorovat zde můžete více než 200 druhů ptáků. Doporučujeme Vám se zajít podívat na do skály vytesaný kanál tzv. Mnichovská průrva, který tento rybník napájí vodou ze dvou potoků.

Zámek Zákupy – je renesančním zámkem původně z 16. století s anglickým a francouzským parkem. V ochranném příkopě žije medvěd hnědý, který má jméno Medoušek. Ten je velice oblíben zejména u dětí. Pokud budete mít čas, určitě se zastavte na prohlídku. 🙂


Jdu do akce! Chci absolvovat školu smyku!

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA | BĚLÁ POD BEZDĚZEM

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA | PRAHA

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA | MOST