ŠKOLA SMYKU ZLÍN

Školu smyku Zlín bohužel nemáme v současnosti v nabídce. Omlouváme se.

Podívejte prosím níže na nejbližší místa od Zlína, kde škola smyku probíhá.


KDE NEJBLÍŽE OD MĚSTA ZLÍN ŠKOLA SMYKU PROBÍHÁ?

 

Nejblíže probíhá škola smyku v Ostravě. Na moderním polygonu si vyzkoušíte jízdu na kluzných plochách v zatáčce, rovině, kruhu a také na úhybné desce. Ta vyvolává neočekávaný smyk na který následně musíte reagovat. Nebojte, vše začíná teoretickou přípravou a po celou dobu jsou k dispozici zkušení instruktoři. Více o škole smyku Ostrava.

Alternativou k Ostravě může být škola smyku v Třinci. V tomto areálu se kromě výcvikového polygonu nachází moderní kartingová dráha na které se můžete projet v několika opravdu rychlých motokár. Více o škole smyku Třinec.

O něco dále je pak dostupná škola smyku v Jihlavě, která také stojí za zmínku. Nabízí obdobně kvalitní podmínky jako výše zmiňované školy smyku. Více o škole smyku Jihlava.


JAK BĚŽNĚ PROBÍHÁ ŠKOLA SMYKU?

 

Škola smyku teoretická příprava, Zlín
1. Teoretická příprava
Škola smyku praktická příprava, Pardubice, Brno
2. Praktická příprava
Škola smyku a závěrečné potvrzení
3. Závěrečné osvědčení

Škola smyku vždy probíhá ve dvou částech. Po příjezdu a zápisu všech účastníků probíhá teoretická příprava po které následuje praktická. V praktické si ověříte informace získané z první části a to na polygonu a kluzných plochách. Zejména v zatáčce, rovině, kopci nebo aquaplanningové dráze. Po absolvování kurzu obdržíte účastnický list. Případně potvrzení pro odpočet bodů.


CO VE ZLÍNĚ A OKOLÍ STOJÍ ZA NÁVŠTĚVU?

 

Zoo Zlín – původní zoo ve Zlíně založil Tomáš Baťa, později však byla přesunuta na Tlustou horu, která se nachází na jihu Zlína. V zoo naleznete přes 200 druhů zvířat a také krásnou botanickou zahradu.

Zlínský zámek – je nejstarší budovou ve Zlíně, kde kromě krásné expozice naleznete také kavárnu a středověký vinný sklep. Určitě Vám doporučujeme se zde zastavit třeba jen na kafíčko.

Hrad Lukov – leží necelé 3 km od stejnojmenné obce. V současnosti jde spíše o zříceninu z 13. století, kterou se však nadšenci snaží zrekonstruovat. Od roku 1958 je chráněna jako kulturní památka ČR.


Jdu do akce! Chci absolvovat školu smyku!

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA | OSTRAVA

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA | TŘINEC

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA | JIHLAVA