ŠKOLA SMYKU BRNO

Škola smyku v Brně je tradičním místem, kde probíhá výuka již několik let. Nově však na moderním polygonu u známého Masarykova okruhu. K dispozici jsou kurzy pro individuální nebo pro firemní zákazníky rozdělené do čtyř úrovní dle schopnosti řidiče a připravených obtížností:

  1. COMPACT – základní kurz školy smyku v délce trvání 3,5 hodiny
  2. INTENSIV – obsáhlejší kurz školy smyku v délce trvání 7 hodin
  3. ADVANCED – kurz pro pokročilé řidiče v délce trvání 7 hodin – nelze absolvovat bez kurzu INTENSIV
  4. DYNAMIC – kurz pro výrazně pokročilé jezdce taktéž trvající 7 hodin – nelze absolvovat bez kurzu ADVANCED
Vodní clona ve škole smyku, kurzu bezpečné jízdy Brno
Vodní clona na kurzu bezpečné jízdy, která testuje reakci řidiče – brzdění nebo úhybný manévr

Školu smyku Brno bohužel nemáme v současnosti v nabídce. Omlouváme se.

Podívejte prosím níže na nejbližší místa od Brna, kde škola smyku probíhá.


KDE NEJBLÍŽE OD MĚSTA BRNO ŠKOLA SMYKU PROBÍHÁ?

Nejbližší námi nabízenou školou smyku zhruba hodinu jízdy od Brna je škola smyku Jihlava. Polygon v Jihlavě je moderně vybaven a poskytuje výborné podmínky pro výcvik. Ideální je jeho poloha v blízkosti dálnice D1 u exitu 112 a 119 směr Pelhřimov. Celá kurz školy smyku v Jihlavě trvá 4 hodiny. Více o škole smyku v Jihlavě.

O trochu dále je k dipozici škola smyku v Ostravě, která nabízí standardní a expertní kurz nebo škola smyku v Třinci. Všechny tyto školy jsou obdobně vybaveny a nabízí dokonalé podmínky pro výuku. Více o škole smyku v Ostravě.


ŠKOLA SMYKU – JEJÍ PRŮBĚH?

Škola smyku standardně probíhá ve dvou částech. První je určena pro teoretickou přípravu a druhá pro praktický nácvik. Právě v něm si vyzkoušíte nově získané informace a doporučení z první části. Vše probíhá na kluzných plochách s různými povrchy a vybavením. Nejčastěji jde o vodní clony, úhybné desky vyvolávající smyk a také aquaplanningovou dráhu.


CO V BRNĚ A OKOLÍ STOJÍ ZA NÁVŠTĚVU?

Hrad Špilberk – je jedinečnou dominantou Brna. Nachází se v městské části Brno-střed a nese název po vrcholu kopce na kterém leží. Původní hrad byl v minulosti přestavěn na pevnost a později také na vězení. V roce 1962 byl zařazen mezi národní kulturní památky ČR.

Zelný trh – je tradičním trhem v historickém centru Brna zhruba 400m od náměstí Svobody. Nachází se zde celá řada stánků s ovocem, zeleninou, ale také kávou nebo zmrzlinou. V okolí je celá řada restaurací, kde se můžete dobře najíst.

Brněnská přehrada – je vodní nádrž na řece Svratka, která dříve sloužila jako zásobárna vody pro celé Brno. V současnosti se využívá jako zdroj elektrické energie, sportu a rekreaci. V letním období se zde můžete svést na lodi, kterou provozuje samotný Dopravní podnik Brno.

Zoo Brno – se nachází v blízkosti přehrady a k vidění je zde více než 800 zvířat . Zoo v Brně se proslavilo především odchovem ledních medvědů a šimpanzů. V současnosti zde naleznete zvířata především z Evropy, severní Asie a Ameriky.


Jdu do akce! Chci absolvovat školu smyku!