O NÁS

Vítejte na našem webu, kde se věnujeme zprostředkování různých typů řidičských kurzů, přičemž se specializujeme především na kurzy školy smyku, driftu a sportovní jízdy. Náš zájem o motorismus a bezpečnou jízdu nás vede k tomu, abychom i Vám přinesli ty nejlepší možnosti pro zdokonalení vašich dovedností za volantem. Vše začalo již v roce 2018, kdy jsme začali intenzivně vyhledávat a shromažďovat informace o dostupných řidičských kurzech na českém internetu.

Škola smyku úvodní foto - TOP ŠKOLA SMYKU.cz

Momentálně spolupracujeme s renomovanými zážitkovými agenturami, mezi které patří Adrop.czZazitky.cz a Esennce.cz. Tato partnerství nám umožňují nabízet širokou škálu atraktivních kurzů a zajímavých motoristických zážitků. Jsme schopni zprostředkovat kurzy školy smyku i pro větší skupiny, a to včetně firemních týmů či jiných společenských skupin.

Píšeme blog bezpečné jízdy

V nedávné době jsme měli jedinečnou příležitost drobnou měrou přispět k článku – Jezděte v zimě bez nehod na Seznam Native, ve spolupráci s Shell. Tato možnost nám umožnila sdílet naše znalosti a tipy ohledně bezpečné jízdy v náročných zimních podmínkách. Společně s ostatními jsme se zaměřili na důležité aspekty, které pomáhají minimalizovat rizika v zimním provozu a zlepšit celkovou bezpečnost na silnicích. Rádi bychom vás pozvali k přečtení tohoto článku a také k návštěvě našeho blogu o bezpečné jízdě, kde pravidelně sdílíme užitečné informace a rady pro řidiče. Vaše zpětná vazba a podněty jsou pro nás cenné, a těšíme se, že můžeme společně přispět k větší povědomosti o bezpečnosti na silnicích. Děkujeme za váš zájem a podporu!


O PROVOZOVATELI WEBU

Provozovatel webu

Mám rád americká auta, jsem fanouškem zážitkových jízd a jsem každodenním řidičem. Velice často se potkávám s ignorováním předpisů, agresivitou a bezohledností ostatních, ale také s jejich nezkušeností. Já sám jsem se v minulosti na silnici dopustil několika chyb, které vedly ke krizovým situacím. Většinou zcela zbytečně. Dnes se jim snažím vyvarovat především díky absolvování školy smyku ve Vysokém Mýtě. Pokud chcete také zlepšit své řidičské dovednosti, jste tu správně! S pozdravem, Ing. Milan Sáblík.


JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Vyberete kurz > přesunete se ke zprostředkovateli (Adrop.cz, Zazitky.cz nebo Esennce.cz) >

Po zaplacení získáte poukaz > Vy nebo obdarovaný zarezervuje termín konání


JDU DO AKCE! CHCI ABSOLVOVAT / DAROVAT ŠKOLU SMYKU!

Na výběr máte až 7 míst, kde škola smyku bez odpočtu bodů probíhá. Zobrazit polygony

Dále na výběr máte 3 místa školy smyku, které jsou s odpočtem trestných bodů. Zobrazit polygony

Koupit lze univerzální dárkové poukazy nejen na školu smyku, ale i další zážitky v hodnotě od 500 Kč.