ŠKOLA SMYKU PRO FIRMY – spojení zábavného a užitečného

Škola smyku pro firmy

Škola smyku pro firmy a větší skupiny je cennou investicí do bezpečnosti a dobrého jména společnosti. Tento kurz pomáhá zlepšovat jízdní schopnosti řidičů a díky tomu snižovat riziko dopravních nehod a s tím související náklady na opravy. Kurz také motivuje řidiče ke změně jejich jízdního stylu, který může vést ke snížení emisí a úspoře paliva.

I poměrně malá rychlost může být totiž za některých okolností opravdu nebezpečná. To si ostatně všichni vyzkouší na polygonu a jeho kluzných plochách za dohledu zkušeného instruktora. Nebojte, nečeká Vás nudný výklad a protivný instruktor. Vše probíhá v přátelské atmosféře a vždy se všichni účastníci dobře baví i přesto, že mohou mít nejprve trochu obavy.


PODMÍNKY USPOŘÁDÁNÍ ŠKOLY SMYKU PRO FIRMY

Školu smyku pro svou firmu či jinou větší skupinu můžete uspořádat v Dlouhé Lhotě u Příbrami, Hradci Králové, Jihlavě, Mostě, Ostravě a Vysokém Mýtě. Jaké jsou podmínky? Podmínky uspořádání školy smyku pro firmy a větší skupiny se odvíjí od polygonu, kde bude kurz probíhat, ale my je zde v následujících řádcích krátce shrneme. Domluvit lze individuální termín konání kurzu pro celou skupinu, popřípadě pro více skupin na více dní. Jelikož jde o prohlubování kvalifikace řidičů, jde o daňově uznatelný náklad.

I přestože je kurz školy smyku obvykle pevně dán, domluvit lze větší konkrétní zaměření. Například na krizové brzdění či aquaplanning. Rozdělen je na teoretickou část a praktickou část, která probíhá na polygonu ve vlastních vozidlech. V každém voze mohou být celkem 2 účastníci, kteří se mohou v řízení střídat. Obvykle jde také dohodnout doprovodný program a občerstvení. Záleží na Vaší představě. Neváhejte nás kontaktovat na info@topskolasmyku.cz.


Máte zájem o školu smyku pro firmu či větší skupinu?

Neváhejte nás s Vaší představou kontaktovat na info@topskolasmyku.cz