KONTAKT

Zprostředkováváme školu smyku skrze zážitkové partnery – Adrop.cz, Zazitky.cz a Esennce.cz. Zakoupení školy smyku a dalších zážitků probíhá výhradně na jejich webových stránkách. Veškeré dotazy ohledně nákupu, dodání, dárkových poukazů,.. směřujte prosím na tyto zákaznické linky:


ADROP.CZ – Zákaznická linka

ZAZITKY.CZ – Zákaznická linka

ESENNCE.CZ – Zákaznická linka

484 800 980 (po až pá 9-17)

223 313 010 (po až pá 9-18)

724 815 847 (po až pá 8-16:30)

info@adrop.cz

info@zazitky.cz

esennce@esennce.cz

Provozovatel webu

Ing. Milan Sáblík IČ: 05449251 info@topskolasmyku.cz

Mám rád americká auta, jsem fanouškem zážitkových jízd a jsem každodenním řidičem. Velice často se potkávám s ignorováním předpisů, agresivitou a bezohledností ostatních, ale také s jejich nezkušeností. Já sám jsem se v minulosti na silnici dopustil několika chyb, které vedly ke krizovým situacím. Většinou zcela zbytečně. Dnes se jim snažím vyvarovat především díky absolvování školy smyku ve Vysokém Mýtě. Pokud chcete také zlepšit své řidičské dovednosti, jste tu správně! Narazili jste na chybu, něco nefunguje nebo máte jiné připomínky, ozvěte se mi prosím na výše uvedenou emailovou adresu.


O webu Topškolasmyku.cz

Úkolem tohoto webu je vyhledávat a zprostředkovávat řidičské kurzy dostupné na českém internetu. Zároveň se snažím v krátkosti představit zajímavé projekty zaměřené na řidiče. Najdete je v sekci – Blog bezpečné jízdy. V nedávné době jsem měl možnost se drobnou měrou podílet na článku –Jezděte v zimě bez nehod na Seznam Native ve spolupráci s Shell. Budu moc rád, když se na tento článek a náš blog bezpečné jízdy podíváte.

Škola smyku úvodní foto - TOP ŠKOLA SMYKU.cz
Vyzkoušejte jak je těžké zvládnout smyk díky kluzné ploše a vodní cloně na kurzu školy smyku.