ŠKOLA SMYKU BRNO

Kurz bezpečné jízdy - průjezd vodní clonou

Škola smyku v Brně je tradičním místem, kde probíhá výuka již několik let. Nově však na moderním polygonu u známého Masarykova okruhu. K dispozici jsou kurzy pro individuální nebo pro firemní zákazníky rozdělené do čtyř úrovní dle schopnosti řidiče a připravených obtížností. Těšit se můžete na zvládání smyků přední a zadní nápravy, nácvik krizového brzdění a úhybného manévru. Vyhnout se tak budete muset různým variantám vodní clony simulující překážky. Buďte na silnici na vše připraveni právě díky škole smyku!

Aktualizace: Omlouváme se, ale škola smyku v Brně není v současnosti k dispozici. V Brně však můžete zažít spoustu skvělých automobilových zážitků!


ŠKOLA SMYKU BRNO A JEJÍ PRŮBĚH

Škola smyku v Brně standardně probíhá ve dvou částech. První je určena pro teoretickou přípravu a druhá pro praktický nácvik. Právě v něm si vyzkoušíte nově získané informace a doporučení z první části. Vše probíhá na kluzných plochách s různými povrchy a vybavením. Nejčastěji jde o vodní clony, úhybné desky vyvolávající smyk a také aquaplanningovou dráhu.

Varianty kurzu školy smyku:

  • COMPACT – základní kurz školy smyku v délce trvání 3,5 hodiny
  • INTENSIV – obsáhlejší kurz školy smyku v délce trvání 7 hodin
  • ADVANCED – kurz pro pokročilé řidiče v délce trvání 7 hodin – nelze absolvovat bez kurzu INTENSIV
  • DYNAMIC – kurz pro výrazně pokročilé jezdce taktéž trvající 7 hodin – nelze absolvovat bez kurzu ADVANCED
Vodní clona ve škole smyku, kurzu bezpečné jízdy Brno
Vodní clona na kurzu bezpečné jízdy, která testuje reakci řidiče – brzdění nebo úhybný manévr

Zážitkové jízdy: V Brně kromě školy smyku můžete zažít nebo darovat celou řadu zážitkových jízd. Doporučit můžeme jízdu v Dodge Challengeru, Mitsubishi Lancer Evo, Ferrari 458 Italia či Lamborghini Gallardo. Slibujeme, že se budete skvěle bavit!


CO V BRNĚ A OKOLÍ STOJÍ ZA NÁVŠTĚVU?

Hrad Špilberk – je jedinečnou dominantou Brna. Nachází se v městské části Brno-střed a nese název po vrcholu kopce na kterém leží. Původní hrad byl v minulosti přestavěn na pevnost a později také na vězení. V roce 1962 byl zařazen mezi národní kulturní památky ČR.

Zelný trh – je tradičním trhem v historickém centru Brna zhruba 400m od náměstí Svobody. Nachází se zde celá řada stánků s ovocem, zeleninou, ale také kávou nebo zmrzlinou. V okolí je celá řada restaurací, kde se můžete dobře najíst.

Zoo Brno – se nachází v blízkosti přehrady a k vidění je zde více než 800 zvířat . Zoo v Brně se proslavilo především odchovem ledních medvědů a šimpanzů. V současnosti zde naleznete zvířata především z Evropy, severní Asie a Ameriky.


Recenze na školu smyku:

Zážitek jsem si užil, skvělý instruktoři, pořádná porce zábavy a jako bonus nějaké to zlepšení řidičských dovedností. Za mě skvěle využitých 7 hodin. Lukáš B., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Jdu do akce! Chci absolvovat školu smyku!

Škola smyku v Brně běžně stojí 4 500 Kč, přesnou částku zjistíte u našeho zážitkového partnera a to proklikem na tlačítka uvedená níže. Zarezervovat si můžete konkrétní termín konání, ale není to nezbytné. Platnost zakoupeného poukazu na školu smyku je totiž 12 měsíců s možností dalšího prodloužení. Vybrat si také můžete zajímavá dárková balení nebo si nechat poukaz poslat do e-mailové schránky.

Aktualizace: Omlouváme se, ale škola smyku v Brně není v současnosti k dispozici. V Brně však můžete zažít spoustu skvělých automobilových zážitků!