ŠKOLA SMYKU PRO MOTORKY MOST

Škola smyku pro motorky Most

Škola smyku pro motorky Most je kurzem na který jsme dlouho čekali a jsme rádi, že Vám ho dnes můžeme zprostředkovat. Školu smyku považujeme za velice důležitý kurz, který by měl absolvovat každý řidič a to nemluvě o motorkářích, kteří jsou zranitelnější než řidiči osobních automobilů. Jak bylo již zmíněno, škola smyku resp. „kurz bezpečné jízdy FOR MOTO“ probíhá na výcvikovém polygonu v Mostě. O škole smyku pro motorky Most


JAK ŠKOLA SMYKU PRO MOTORKÁŘE PROBÍHÁ?

Průběh je obdobný jako u jiných center, vše začíná teoretickou přípravou (cca 2h), kde se dozvíte více o technice jízdy, krizových situacích spolu s jejich řešením. Nejde o nudnou přednášku, ale vše je pojato formou přátelské diskuze. Po diskuzi následuje nácvik na polygonu (cca 4h), kde si účastníci vyzkouší celou řadu manévrů, krizových situací a nejen to! Vše se zaměřuje na správné ovládání motorky v zatáčkách, při prudkém brzdění či vyhýbacích manévrech. Kurz tedy trvá 6 hodin + pauza na oběd, která činí jednu hodinu. Obdobně probíhá i škola smyku pro osobní automobily.


ŠKOLA SMYKU PRO OSOBNÍ AUTOMOBILY V MOSTĚ:

Cena školy smyku v Mostě pro osobní automobily začíná na částce okolo 5 000 Kč a končí na částce 6 700 Kč v případě odpočtu bodů.


MÁM SE NĚJAK SPECIÁLNĚ PŘIPRAVOVAT?

Škola smyku pro motorky v Mostě

Nijak speciálně se připravovat nemusíte. Před začátkem motorkářské sezóny, ale doporučujeme všem motorkářům absolvovat akci Začněme spolu aneb kolama dolů. Kurz školy smyku pro motorky je vhodný pro začínající i zkušené motorkáře, kteří přijedou se svou (či zapůjčenou) motorkou. Polygon Most motorky nezapůjčuje. Doprovod bohužel není možný.


KDY SE MOTORKÁŘSKÁ ŠKOLA SMYKU KONÁ?

Škola smyku pro motorkáře v podstatě kopíruje motorkářskou sezónu, probíhá tedy od března do října podle klimatických podmínek. Ničeho se nebojte, platnost poukazu na kurz bezpečné jízdy pro motorky činí 12 měsíců. Pokud byste chtěli školu smyku motorkáři darovat, připraveny jsou dárkové poukazy.


JAKÉ JSOU OHLASY NA KURZ PRO MOTORKÁŘE?

Super , Super , Super. Instruktoři jsou fajn , najdou si pro každého prostor zvlášť , a každému zvlášť poradí co a jak . Krásný den s motorkou a dobrou partou . Nelze než doporučit. Díky moc !!! Roman Š., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

KOLIK ŠKOLA SMYKU PRO MOTORKY STOJÍ?