ŠKOLA SMYKU SLEVA – Jak při výběru trochu ušetřit?

Škola smyku je zajímavou zkušeností, kterou v praxi ocení téměř každý řidič. Jde však o poměrně nákladný kurz a tak proč se nepokusit alespoň něco málo ušetřit. V tomto článku naleznete pět tipů jak na škole smyku (kurzu bezpečné jízdy) ušetřit. První dva tipy Vám ušetří maximálně několik stokorun. Další tipy už ale bohužel nezáleží čistě jen na Vás. Ostatně, podívejte se sami 🙂

Škola smyku sleva – 5 tipů jak na kurzu ušetřit:

1. Zaregistrujte svůj email u Adrop.cz

Škola smyku sleva - tip jak ušetřit

Zaregistrováním svého emailu získáte slevu na cokoli i školu smyku a to v hodnotě 100 Kč! Předpokladem je pouze to, že jste svůj email na Adrop.cz ještě nezaregistrovali. Pokud přijdete na stránky vyskočí Vám okno, kam email můžete zadat. Viz. obrázek vlevo.

Téměř okamžitě pak na uvedený email obdržíte slevu 100 Kč. To nezní špatně ne?


2. Sledujte slevové akce zážitkových webů – Adrop.cz a Zazitky.cz

Na webu Adrop.cz můžete sledovat sekci Slevy na dárky, kde se tu a tam objeví i sleva na školu smyku. Stejně tak je to u Zazitky.cz, kde se sekce jmenuje Zážitky v akci. Počítejte se slevou v řádu několika málo stokorun. Osobně doporučujeme spíše nečekat a využít první, výše uvedený tip. Není totiž zaručeno, že se škola smyku v akci objeví. Můžete se ale do těchto sekcí podívat. Třeba budete mít zrovna štěstí 🙂


3. Vyberte si nejbližší školu smyku a ušetřete na dopravě

Červené bmw ve smyku na polygonu

Důvod je prostý. Veškeré námi zprostředkováváme školy smyku jsou na obdobné úrovni. Možná je výuka kvalitnější na místech, kde je nový polygon jako třeba v Hradci Králové, popřípadě na tradičních místech, kde kurzy probíhají dlouhá léta jako v případě Mostu nebo Vysokého Mýta. Rozdíly jsou ale zcela nepatrné. Nemá tak smysl jet na tyto místa přes celou republiku.


4. Přejte si školu smyku k narozeninám, svátku nebo jako vánoční dárek

Pokud Vám vaši bližní chtějí dát dárek, který využijete po celý život pak je právě škola smyku ideální volbou. Jde o dárek nákladnější, ale pokud se složí více členů rodiny nemusí to být úplně problém. Popřípadě je tu i možnost přispění na školu smyku prostřednictvím dárkového poukazu v libovolné hodnotě.


5. Zeptejte se zaměstnavatele zdali Vám školu smyku proplatí

V případě, že často řídíte firemní vozidlo existuje možnost využít školu smyku jako tzv. prohlubování kvalifikace (dle ustanovení § 230 odst. 2 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce ), které může zaměstnavatel uplatnit do nákladů a jako odpočet DPH. Jenom pozor na to, že je třeba školu smyku zakoupit na jeho údaje. To není špatný nápad, že?