ŠKOLA DRIFTU OSTRAVA

Škola driftu Ostrava je parádním motoristickým zážitkem a řidičským kurzem. Kurz driftování probíhá také na polygonu v Hradci Králové, který je však určen pouze pro účastníky se zadokolkami a Brně v rámci zábavné školy smyku. Driftování v Ostravě je vhodné pro všechny protože probíhá s výcvikovým vozem a speciálními obručemi Easydrift. Ty umožňují driftovat i ve velice nízkých rychlostech (od 20 km/h). Díky tomu si bezpečně driftování vyzkoušíte a postupně se můžete dostat na vyšší rychlosti. Zkušení jezdci dle provozovatele atakují i 150 km/h. Více o driftování v Ostravě

Areál střediska bezpečné jízdy v Ostravě - Libros
Středisko bezpečné jízdy v Ostravě, kde probíhá i škola driftu s Easydrift

JAK PROBÍHÁ ŠKOLA DRIFTU V OSTRAVĚ?

Škola driftu probíhá ve voze Hyundai I30, který má nasazené již zmíněné obruče Easydrift. Není tak bohužel možné zážitek absolvovat ve vlastním voze. Upozorňujeme, že je vyžadován řidičský průkaz skupiny B. Před jízdou Vám instruktor vše potřebné vysvětlí a ukáže. Následně si vyzkoušíte driftování v nižších rychlostech a později ve vyšší rychlosti. Záleží na řidičských dovednostech a šikovnosti. Ničeho se ale nebojte, po celou dobu budete pod dozorem instruktora, který dohlídne na bezpečnost driftování.


EASYDRIFT je revoluční koncept, který používá patentovanou technologii návleku na pneumatiku, který simuluje zcela reálný stav vozu s nízkou přilnavostí k vozovce.

Zdroj: Easydrift.cz

NEHLEDÁTE SPÍŠE ŠKOLU SMYKU?

V Ostravě kromě školy driftování probíhá i škola smyku, která rozhodně stojí za zvážení. Jde o parádní dárek i zážitek, který obdarovanému přinese zkušenosti na celý život! K dispozici jsou hned dvě varianty výcviku s vlastním vozem bez obručí. Více o škole smyku Ostrava

Průjezd vodní clonou na polygonu školy smyku s Opelem Corsa, škola driftu Ostrava
Průjezd vodní clonou na polygonu školy smyku

DÁRKOVÝ POUKAZ NA DRIFTOVÁNÍ

Driftování jako dárek je vhodný pro všechny motoristy, kteří se nebojí šlápnout na plyn a zažít trochu adrenalinu. V současnosti je v nabídce pouze varianta na 30 minut driftování. Lze však zakoupit více poukazů a driftovací zážitek si tak prodloužit. Za drobný příplatek je možné vzít si do auta spolujezdce. Platnost dárkového poukazu na driftování v Ostravě je 12 měsíců.


Škola driftování Ostrava – cena a termíny:

Škola driftu v Ostravě běžně stojí 2 599 Kč, přesnou částku zjistíte u našeho zážitkového partnera a to proklikem na tlačítko DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA uvedené níže. Platnost zakoupeného poukazu na školu driftu je 12 měsíců. Vybrat si také můžete zajímavá dárková balení nebo si nechat poukaz poslat do e-mailové schránky.