ŠKOLA SMYKU LIBEREC

Škola smyku nejen v Liberci připravuje řidiče nejen na nenadále situace, které mohou na silnici nastat. Důležitá je totiž prevence. Nejlepší je smyk vůbec nedostat. Budete překvapeni co všechno může ovlivnit zvládnutí neočekávaného smyku. Třeba takové nastavení sedačky, držení volantu,.. dokáže divy. Standardně je kurz rozdělen na teoretickou a praktickou část. Nejzábavnější je samozřejmě praktická, kdy jezdíte na polygonu a trénujete zvládání smyku nebo prudké brzdění.

Vodní clona ve škole smyku, kurzu bezpečné jízdy Liberec - škola smyku Liberec
Vodní clona na kurzu bezpečné jízdy, která testuje reakci řidiče – brzdění nebo úhybný manévr

Jak standardně probíhá škola smyku Liberec?

Škola smyku Liberec bohužel není v současnosti v nabídce. Omlouváme se.

Podívejte prosím níže na nejbližší místa od Liberce, kde škola smyku probíhá. ↓ ↓ ↓


Kde nejblíže od města Liberec škola smyku probíhá?

Za necelou hodinku jízdy od Liberce můžete absolvovat školu smyku v Bělé pod Bezdězem, kde probíhá výuka díky unikátním obručím EASYDRIFT. V tomto případě jezdíte pouze s výcvikovým vozem, nikoliv svým. My osobně doporučujeme absolvovat školu smyku spíše se svým vozem a proto Vám doporučujeme zvážit také školu smyku v Hradci Králové kam dorazíte po hodině a půl jízdy nebo na polygonu v Mostě. Tam se dokonale přizpůsobí vašemu vozu. Rozdílně se totiž zvládá smyk s vozem, který má poháněná pouze přední kola, zadní kola nebo všechny čtyři kola. Nemluvě o případné absenci ABS a dalších elektronických pomocníků. Výběr ale pochopitelně necháváme na Vás.


Co v liberci stojí za návštěvu?

Centrum Babylon – je dobře známý zábavný komplex, kde kromě aquaparku naleznete také IQ park, Lunapark a Wellness. Pokud budete mít do Liberce cestu, určitě doporučujeme návštěvu. Zaparkovat můžete uvnitř areálu a nebo o něco levněji pak před areálem v ulici Košická. Tam je vybudované nové, oplocené parkoviště.

Ještěd – je vrcholkem, kde naleznete stejnojmenný vysílač, který navrhl známý architekt Karel Hubáček. Pokud se Vám nechce celý vrcholek vyšlápnout po svých nebo nemáte jen moc času doporučujeme vyjet na horu autem. Zaparkovat můžete těsně pod vrcholem na parkovišti Ještědka. Kromě krásného výhledu a zajímavého interiéru se můžete i dobře najíst v místní restauraci.


Jdu do akce! Chci absolvovat školu smyku nedaleko od Liberce!