ŠKOLA SMYKU OLOMOUC

Škola smyku nejen v Olomouci dokonale připravuje řidiče na krizové situace, které je mohou potkat na silnicích. Celá výuka bezpečné jízdy (školy smyku) probíhá ve dvou fázích. První, teoretická seznámí účastníka se správným ovládáním vozu, trochu fyziky, dobrého stavu vozu a principech zvládání smyku. Ve druhé části se už jde na polygon vybavený speciálními kluznými plochami – zatáčce, rovině, smykové desce. Specialitou bývá aquaplanningová dráha.

Vodní clona ve škole smyku, kurzu bezpečné jízdy Brno
Vodní clona na kurzu bezpečné jízdy, která testuje reakci řidiče – brzdění nebo úhybný manévr

JAK STANDARDNĚ PROBÍHÁ ŠKOLA SMYKU OLOMOUC?

Školu smyku Olomouc bohužel nemáme v současnosti v nabídce. Omlouváme se.

Podívejte prosím níže na nejbližší místa od Olomouce, kde škola smyku probíhá. ↓ ↓ ↓


KDE NEJBLÍŽE OD MĚSTA OLOMOUC ŠKOLA SMYKU PROBÍHÁ?

Zhruba hodinku jízdy od Olomouce probíhá škola smyku v Ostravě. Jde o moderně vybavený polygon se zkušenými instruktory. Unikátní je tento polygon tím, že provádí dokonce školu smyku pro nákladní vozy. Více o škole smyku v Ostravě

O něco dále od Olomouce je pak tradiční škola smyku ve Vysokém Mýtě. Obě školy smyku jsou na srovnatelné úrovni. Více o škole smyku ve Vysokém Mýtě


CO V OLOMOUCI A OKOLÍ STOJÍ ZA NÁVŠTĚVU?

ZOO Olomouc – je tradičním Zoo známá také jako Svatý kopeček s téměř 2 000 kusy zvířat v krásné krajině podhůří Nízkého Jeseníku. V areálu také můžete navštívit menší kovou rozhlednu nebo restauraci.

Olomoucký orloj – pochází z 15. století a postaven ve stylu socialistického realismu. Ve spodní části jsou zobrazeny významné dny pro komunismus jako jsou narozeniny Gottwalda nebo Stalina. Nejstarší částí současného orloje je ciferník z roku 1898.

Aquapark Olomouc – je prvním adrenalinovým vodním parkem na území Moravy. Těšit se můžete na vodní proud, hřib, děla ale také na tobogány nebo Wellness procedury. Na poklidné plavání to tu ale není.


Jdu do akce! Chci absolvovat školu smyku nedaleko od Olomouce!