ŠKOLA SMYKU PARDUBICE

Škola smyku Pardubice, resp. kurz bezpečné jízdy Pardubice probíhá na malém sportovním a výcvikovém polygonu ÚAMK ČR na adrese U Trojice 2822. Místním je tento areál známý jako Motodrom. V rámci kurzu se dozvíte spoustu zajímavých a důležitých teoretických poznatků, které si následně vyzkoušíte na výcvikovém polygonu. Kurz je určen jak pro úplné začátečníky, tak pokročilé řidiče. 

Škola smyku Pardubice, areál kde probíhají kurzy bezpečné jízdy
Škola smyku Pardubice – Vjezd do areálu, kde probíhají kurzy bezpečné jízdy

 

JAK VYPADÁ ROZVRH ŠKOLY SMYKU PARDUBICE?

 

Škola smyku teoretická příprava
1. Teoretická příprava
Škola smyku praktická příprava, Pardubice
2. Praktická příprava
Škola smyku a závěrečné potvrzení
3. Závěrečné osvědčení

 

Škola smyku probíhá běžně ve dvou fázích. Po příjezdu všech účastníků probíhá první fáze, která je teoretická. Po ní následuje o mnoho zábavnější, praktická. Právě při praktické části si získané informace ověříte v reálu na speciálních kluzných površích. Po celou dobu s Vámi je na vysílačce instruktor, který Vám dává rady a doporučení. Po absolvování už následuje jen pomyslná třešnička na dortu, kterým je účastnický list.


Školu smyku Pardubice bohužel nemáme v současnosti v nabídce. Omlouváme se.

Podívejte prosím níže na nejbližší místa od Pardubic, kde škola smyku probíhá.


KDE NEJBLÍŽE OD MĚSTA PARDUBICE ŠKOLA SMYKU PROBÍHÁ?

 

Budova školy smyku Hradec Králové
Budova školy smyku Hradec Králové, polygon S-drive

Nejbližší školou smyku od Pardubic je škola smyku v Hradci Králové, která probíhá na moderním polygonu. K dispozici je hned několik variant a to včetně kurzu školy smyku s odpočtem bodů. Na polygon v HK se dostanete ulicí Jana Černého, která vede od Šimkových sadů směrem na letiště. Více o škole v Hradci Králové.

Autodrom Vysoké Mýto - škola smyku
Autodrom Vysoké Mýto – škola smyku probíhá vzadu v pravé části.

Další alternativou v Pardubickém kraji je velice oblíbená škola smyku ve Vysokém Mýtě, které se nachází zhruba 40 minut od Pardubic. Škola smyku zde probíhá na autodromu, který je druhým největším v ČR. Autodrom ve Vysokém Mýtě naleznete velice snadno. Je umístěn hned vedle silnice I/35 za čerpací stanicí Shell. Více o škole smyku ve Vysokém Mýtě.


KDE SE V PARDUBICÍCH ZASTAVIT NA OBĚD?

 

Kavárna Evropa – je velice pěkná restaurace s bohatou historií na Perštýnském náměstí. Vaří zde především českou kuchyni doplněnou o mezinárodní pokrmy. Celá restaurace je po rekonstrukci a je místními velice oblíbená především na obědy a rychlé večeře s dobrým pivem.

La Cabaňa – je oblíbená mexická kuchyně určena pro všechny kteří chtějí ochutnat něco jiného než českou klasiku. V Pardubicích má tato restaurace velice dobré jméno. Alternativou může být indická restaurace Tandoor, která se nachází hned za Perštýnským náměstím.

Potrefená husa Pardubice – je velice známou franšízovou restaurací, která nezklame. Kromě dobrého jídla tu čepují výborné pivo. Tato restaurace je v Pardubicích taktéž velice oblíbená.


CO V PARDUBICÍCH A OKOLÍ STOJÍ ZA NÁVŠTĚVU?

 

Zelená brána – je jedním ze symbolů Pardubic umístěným u Perštýnského náměstí. Pokud budete mít čas a chuť můžete za drobné vstupné vyběhnout až nahoru odkud je výhled na celé Pardubice až k Hradci Králové.

Zámek Pardubice – je renesančním zámkem pánů z Perštejna, který se svou podobou řadí mezi zámky a hrady. Spojen je s Perštýnským náměstím a zámeckým parkem, kde můžete potkat celou řadu pávů. Uvnitř zámku můžete navštívit Východočeské muzeum a galerii.

Park Tyršovy sady – byl vybudován již v roce 1931 pro účel celostátní Výstavy tělovýchovy a sportu. V současnosti je velice pěkně zrekonstruován a udržován. Nazlenete zde dostatek laviček, ale také velice pěknou kavárnu Galerie Café.

 


Jdu do akce! Chci absolvovat školu smyku!

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA | HK

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA | VM