ŠKOLA SMYKU PÍSEK

Škola smyku Písek je výcvikovým místem, kde probíhá kurz bezpečné jízdy. Ten je zaměřen na širou škálu řidičů od naprostých začátečníků po profesionální řidiče. Zaměřen je na zvládání krizových situací, ale hlavně na jejich prevenci. Nejlepší je totiž se do smyku vůbec nedostat. Pokud nastane, je potřeba adekvátně reagovat. To jestli smyk nebo jinou krizovou situaci řidič zvládne ovlivňuje celá řada faktorů. Dokonce i nastavení sedačky. O tom se ale více dozvíte až v samotném kurzu.

Vodní clona ve škole smyku, kurzu bezpečné jízdy Písek
Vodní clona na kurzu bezpečné jízdy na kterou musí řidič reagovat- brzděním nebo úhybným manévrem

JAK BĚŽNĚ PROBÍHÁ ŠKOLA SMYKU?

Škola smyku standardně probíhá ve dvou etapách. První je určená k teoretické přípravě, která běžně probíhá jednu až dvě hodiny. Poté následuje praktická příprava, kde si účastníci vyzkouší techniky zvládání smyku, krizové brzdění a popřípadě aquaplanning. Vše je potřeba dostat tzv. do krve. Výsledkem kurzu jsou zkušenosti a praktické dovednosti ze kterých může účastník čerpat po celý svůj život.


Školu smyku Písek bohužel nemáme v současnosti v nabídce. Omlouváme se.

Podívejte prosím níže na nejbližší místa od Písku, kde škola smyku probíhá.


KDE NEJBLÍŽE OD PÍSKU ŠKOLA SMYKU PROBÍHÁ?

Nejblíže od Písku probíhá škola smyku v Dlouhé Lhotě u Příbrami, tam dorazíte za tři-čtvrtě hodiny po D4. Výcvikové centrum ve Dlouhé Lhotě je kvalitním centrem, které má dokonce jako jedno z mála akreditaci pro odpočet bodů. Vy máte díky tomu možnost zde absolvovat kurz školy smyku bez odpočtu bodů nebo popřípadě s odpočtem bodů. Lze i školu smyku v Dlouhé Lhotě u Příbrami darovat prostřednictvím dárkového poukazu. Zjistit více o škole smyku Dlouhá Lhota


Jdu do akce! Chci absolvovat školu smyku!