ZÁBAVNÁ ŠKOLA SMYKU BRNO

Zábavná škola smyku Brno je skvělým zážitkem, který kombinuje praktický přínos a zábavu. Kurz probíhá na výcvikovém polygonu školy smyku v Brně a to především na jeho kluzných plochách. Jde o zábavnější variantu školy smyku, která je doplněna o nácvik parádní gangsterské 360° otočky a průjezd zatáčkou za pomocí ruční brzdy. Nejde o kurz driftu, ten probíhá v Hradci Králové a Ostravě. Více o standardní škole smyku v Brně

Aktualizace: Omlouváme se, ale zábavná škola smyku není v současnosti k dispozici. V Brně však můžete zažít standardní školu smyku nebo spoustu dalších skvělých automobilových zážitků!

Automobil připravený ke kurzu školy smyku
Vyzkoušejte jak je těžké zvládnout smyk díky kluzné ploše a vodní cloně na kurzu školy smyku

Tyto kurzy nejsou bohužel pro všechny!

Zábavný kurz školy smyku je vhodný i pro vozy s předním náhonem. Výjimkou jsou vysoké offroad vozy, které mají vysoko těžiště. Pro ty vzhledem k vysokému těžišti není tento kurz určen. Pokud hledáte spíše kurz driftování, doporučujeme se podívat na kurz driftu v Hradci Králové a Ostravě.

Aktualizace: Omlouváme se, ale zábavná škola smyku není v současnosti k dispozici. V Brně však můžete zažít standardní školu smyku nebo spoustu dalších skvělých automobilových zážitků!


Jak zábavná škola smyku Brně probíhá?

Zábavná škola smyku v Brně trvá 3 hodiny – 1 hodina teorie + 2 hodiny zábavy na polygonu. Jak již bylo zmíněno klasická škola smyku je doplněna o 360° otočku a průjezd zatáčkou za pomocí ruční brzdy.


Nesháníte spíše školu smyku?

Nezabloudili jste na zábavnou školu smyku omylem? Nebo nevíte zda je pro Vás kurz driftu a gangster kurz to pravé ořechové? V těchto případech doporučujeme zvážit zakoupení spíše kurzu školy smyku kam mohou účastníci s jakýmkoli typem vozu. Naučí se v něm ovládat svůj vůz v krizových situacích a hlavně jim předejít což zcela jistě využijí v běžném provozu. Více o kurzu školy smyku

Kurz bezpečné jízdy - krizové brzdění před vodní bariérou
Krizové brzdění před vodní bariérou ve škole smyku

Kurz driftování Brno a gangster kurz – více informací a cena:

Zábavná škola smyku v Brně běžně stojí 3 490 Kč, přesnou částku zjistíte u našeho zážitkového partnera a to proklikem na tlačítko DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA uvedené níže. Zarezervovat si můžete konkrétní termín konání, ale není to nezbytné. Platnost zakoupeného poukazu na školu driftu je totiž 12 měsíců s možností dalšího prodloužení. Vybrat si také můžete zajímavá dárková balení nebo si nechat poukaz poslat do e-mailové schránky.

Aktualizace: Omlouváme se, ale zábavná škola smyku není v současnosti k dispozici. Pouze standardní škola smyku. V Brně však můžete zažít další spoustu skvělých automobilových zážitků!