ŠKOLA SMYKU KARLOVY VARY

Škola smyku Karlovy Vary představuje výcvikové místo kurzu bezpečné jízdy, lidově školy smyku. Kurz je zaměřen na všechny řidiče od začátečníků po profesionální řidiče, kteří mají za sebou stovky tisíc kilometrů. Cílem kurzu je zvládání krizových situací, ale především jejich prevence. Jak se říká, nejlepší je totiž smyk nedostat. Pokud už bohužel nastane, je potřeba správně a rychle reagovat. Zda to řidič zvládne ovlivňuje celá řada faktorů. Překvapivě i nastavení sedačky! O tom se ale více dozvíte až v samotném kurzu.

Vodní clona v kurzu škola smyku Karlovy Vary
Vodní clona na kurzu bezpečné jízdy, která testuje reakci řidiče – brzdění nebo úhybný manévr

JAK JE KURZ ŠKOLY SMYKU V KARLOVÝCH VARECH ČLENĚN?

Škola smyku vždy probíhá ve dvou fázích. Po příjezdu probíhá první fáze, která představuje teoretickou přípravu. Po ní následuje o mnoho zábavnější, praktická příprava. V praktické části si získané informace ověříte na speciálních kluzných površích polygonu. Po celou dobu s Vámi je na vysílačce instruktor, který Vám dává rady a doporučení. Po absolvování už následuje jen pomyslná třešnička na dortu, kterým je účastnický list.


Školu smyku Karlovy Vary bohužel není v současnosti v nabídce. Omlouváme se.

Podívejte prosím níže na nejbližší místa od Karlových Varů, kde škola smyku probíhá.


KDE NEJBLÍŽE OD KARLOVÝCH VARŮ ŠKOLA SMYKU PROBÍHÁ?

Nejblíže Vám můžeme školu smyku zprostředkovat v Mostě na vyhlášeném výcvikovém polygonu. Cesta Vám z Karlových Varů zabere cca 1 hodinu. Na stejném polygonu můžete kromě klasické školy smyku pro osobní automobily absolvovat školu smyku pro motorky nebo školu smyku pouze pro ženy. Za zvážení také stojí kurz sportovní jízdy.

Popřípadě můžete zvážit absolvování školy smyku v Příbrami (Dlouhé Lhotě), kam dojedete za cca 2 hodiny. Na tomto výcvikovém polygonu však můžete absolvovat i školu smyku za účelem odpočtu bodů.


Jdu do akce! Chci absolvovat školu smyku!