ŠKOLA SPORTOVNÍ JÍZDY BRNO

Škola sportovní jízdy Brno na Masarykově okruhu je nepřehlédnutelným zážitkem, který nabízí nejen adrenalinovou jízdu na legendárním závodním okruhu, ale také vzdělání o důležitých pojmech jako je „apex“, přenos váhy nebo nedotáčivost. Budete se dozvídat, kde je hranice přilnavosti pneumatik vašeho vozidla a jak se auto chová s asistenčními systémy a bez nich. Kurz jízdy na Masarykově okruhu v Brně pod vedením profesionála je prostě must-have zážitek pro každého motoristu tělem i duší. Více o škole sportovní jízdy

Aktualizace: Omlouváme se, ale kurz sportovní jízdy v Brně není v současnosti k dispozici. Doporučit Vám ale můžeme obdobný kurz sportovní jízdy a to v Mostě.

Škola sportovní jízdy Brno - Masarykův okruh
Škola sportovní jízdy Brno probíhá na závodním okruhu

Jak škola sportovní jízdy v Brně probíhá?

škola sportovní jízdy Brno - zapůjčení helmy, rukavic,...

Kurz sportovní jízdy autem začíná teoretickou přípravou ve které se například dozvíte jak správně za volantem sedět a držet volant. Pokračujeme vysvětlením ideální stopy, správného zatáčení a brzdění. Během 25minutového profesionálního koučinku jízdy na okruhu vás čeká 5,4 km dlouhá dráha s 14 zatáčkami a rovinkami, kde si pod vedením profesionálního jízdního kouče vyladíte své řidičské dovednosti. Zapůjčena vám bude kukla, přilba, rukavice i jezdecké boty.


Pro koho je škola sportovní jízdy na okruhu vhodná?

Tento kurz je vhodný jak pro nadšence do řízení s již absolvovanou školou smyku, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti, tak pro všechny auto-moto nadšence s již nějakými zkušenostmi, kteří se chtějí blíže seznámit se světem motorsportu. Pod vedením profesionála se budete zaměřovat na korekci posedu za volantem, správnou údržbu vozidla pro maximální výkon a techniky průjezdu zatáčkami a mnoho dalších informací, které vás posunou na úroveň profesionálního jezdce. Jdu do AKCE!


Proč školu sportovní jízdy autem absolvovat?

škola závodní jízdy Brno

Škola sportovní jízdy autem Vás naučí základy dynamického způsobu jízdy, které české autoškolu vůbec nevyučují. Přitom jsou tak potřebné protože v každém z nás se skrývá závodník. Velice rychle na kurzu díky zkušeným instruktorům odhalíte své „závodnické“ nedostatky a naučíte se své auto perfektně v různých situacích kontrolovat. Poznáte to, že jet rychle neznamená jet zběsile, ale spíše více plynule. To vše se Vám bude hodit i v běžném silničním provozu. Neočekávejte prosím, že se po absolvování stanete zkušenými závodníky. To totiž vyžaduje mnohem více cviku a praxe. Jde o kurz na kterém můžete následně stavět a to jak sami nebo na některém z pokročilých kurzů školy sportovní jízdy.

Pokud to máte do Brna daleko, obdobný kurz probíhá i v Mostě!


Kurz sportovního řízení auta – cena a termíny:

Aktualizace: Omlouváme se, ale kurz sportovní jízdy v Brně není v současnosti k dispozici. Doporučit Vám ale můžeme obdobný kurz sportovní jízdy a to v Mostě.